Wirtualna asystentka to doświadczona i wykwalifikowana profesjonalistka, która zdalnie wykonuje zadania dla Twojej firmy.

Z usług może skorzystać każdy: zarówno doświadczony przedsiębiorca, który potrzebuje odciążenia w codziennych obowiązkach, jak i początkujący przedsiębiorca, który potrzebuje eksperta w danej dziedzinie.
Zadania w których możemy Ci pomóc, opisane są w zakładce USŁUGI. Nie jest to lista zamknięta, a jedynie zarys najczęściej zlecanych zadań, które możemy rozszerzyć i modyfikować.

Koszt zależy od wybranego pakietu, szczegóły znajdziesz w zakładce CENNIK.

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Odpowiemy na Twoje pytania i wspólnie ustalimy w jakich zadaniach możemy Cię wesprzeć. Następnie otrzymasz podsumowanie rozmowy, umowę oraz fakturę. Po podpisaniu umowy i opłaceniu faktury, przystępujemy do działania!

Do rozpoczęcia współpracy, niezbędne są trzy umowy: o współpracy, o poufności danych oraz o przetwarzaniu danych osobowych RODO.

Tak, przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa danych. Wykorzystujemy wszelkie możliwe zabezpieczenia fizyczne, administracyjne i technologiczne, w celu ochrony informacji zebranych w związku ze świadczeniem usług.

Opłacenie pakietu jest równoznaczne z zarezerwowaniem określonej liczby godzin w miesiącu na Twoje zadania.
Pakiet godzin jest do wykorzystania w ciągu 30 dni kalendarzowych.

Jeżeli godziny z pakietu zostaną wykorzystane przed upływem miesiąca, masz możliwość dokupienia dodatkowych godzin, po obowiązującej Cię stawce z danego pakietu.
W każdej chwili możesz też renegocjować umowę i zwiększyć liczbę godzin w pakiecie.

Oczywiście. Umowa może zostać rozwiązana w dowolnym momencie na podstawie pisemnej informacji przed następnym cyklem rozliczeniowym. W przypadku, gdy faktura została już wystawiona, Twoja prośba o anulowanie wejdzie w życie dopiero w następnym miesiącu. Nie oferujemy proporcjonalnych zwrotów oraz zwrotów za niewykorzystane godziny.

Przede wszystkim zastanów się jakie zadania chcesz oddelegować. Jasno sprecyzowane oczekiwania, to klucz do udanej współpracy.

Masz jeszcze jakieś pytania? Napisz do nas!