“Kto pracuje przez cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy.”

John Rockefeller, uważany za najbogatszego człowieka w historii.

W dzisiejszych czasach, maksymalizacja efektów przy jednoczesnej optymalizacji kosztów stanowi podstawowe wyzwanie dla przedsiębiorców. W dobie ogromnej konkurencji i ciągłej walki o Klienta, wydajność staje się najkrótszą drogą do uzyskania przewagi rynkowej. Dlatego też, coraz większą popularność zdobywają usługi outsourcingu. Firmy delegują te zadania, które zewnętrzny partner jest w stanie wykonać efektywniej. Dzięki temu, same mogą skoncentrować się na swojej specjalizacji i rozwoju podstawowych obszarów działalności. Konkurencja i dynamiczne zmiany rynkowe wymagają bowiem ciągłej uwagi – błyskawicznych reakcji i elastycznego podejścia. Dlatego właśnie powstała VASSISTA! Współpraca z VASSISTA gwarantuje korzyści na wielu płaszczyznach.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Czy wiesz, że na pytanie „czy marnujesz czas w pracy?”* aż 26% pracowników odpowiada twierdząco? Badani, przeznaczają ten czas głównie na korzystanie z internetu oraz na dodatkowe, pozaregulaminowe przerwy. Z tej grupy, aż 20% pracowników przyznaje, że wykorzystuje ponad 10 godzin pracy tygodniowo na sprawy prywatne.Przy 5-dniowym tygodniu pracy, daje to co najmniej 2 godziny dziennie. Ponadto aż 25% marnujących czas pracy, uważa, że jest to normalne i wszyscy tak robią!

*dane na podstawie raportu Sedlak&Sedlak wraz z Interia.pl, z dn. 11.04.-10.06.2013 na próbie 1954 Polaków.

Zatrudniając wirtualną asystę, rozliczasz się tylko za konkretną, wykonaną pracę!

Czy stać Cię na zatrudnienie asystentki na pełny etat?

6 200 zł

To miesięczny całkowity koszt pracodawcy za utrzymanie etatu, dla pracownika otrzymującego 5 130zł brutto miesięcznie – czyli, średnie wynagrodzenie w Polsce w III kwartale 2019 roku wg danych GUS.

4 500 zł

To jednorazowy koszt zatrudnienia nowego pracownika: wyposażenia stanowiska pracy, rekrutacji, badań lekarskich, BHP oraz szkolenia wdrażającego.

59 dni

To suma dni związanych z nieobecnością pracownika, za które musi zapłacić pracodawca (26 dni urlopu i 33 dni wynagrodzenia chorobowego).

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Czas to najcenniejsza rzecz jaką masz. Możesz go spożytkować w dowolny sposób, ale nigdy nie możesz go odzyskać. Dlatego, tak ważne jest, aby nim rozsądnie gospodarować. Po oddelegowaniu zadań, które do tej pory Cię niepotrzebnie zajmowały, będziesz mógł wreszcie zrobić wiele świetnych rzeczy, np:

 • pojechać z rodziną na wakacje
 • spotkać się ze starymi znajomymi
 • rozwijać swoje pasje
 • realizować marzenia

ROZWÓJ BIZNESU

Ciągłe, monotonne zajmowanie się tymi samymi zadaniami prędzej czy później zawsze kończy się znudzeniem, stagnacją i marazmem. Taki stan jest zabójczy dla rozwoju organizacji i całkowicie uniemożliwia rozwój. Dlatego też, niezbędny jest impuls, pobudzający do działania. Takim impulsem zawsze staje się nowa osoba w zespole. Zewnętrzna asystentka, dysponująca świeżym, zewnętrznym spojrzeniem pozwala na przegląd dotychczasowych procedur i ich optymalizację. Jej doświadczenie, kreatywność oraz szersza perspektywa przełożą się na rozwój całego biznesu, w tym między innymi na:

 • lepszą organizację pracy
 • usprawnienie procesów
 • minimalizację ryzyka powstania błędów
 • poszerzenie oferty i przeskalowanie biznesu
 • wyeliminowanie słabych punktów

ŁATWIEJSZA ADAPTACJA / MINIMALIZACJA STRESU EMIGRACYJNEGO

Wyjazd do innego kraju za pracą, może być ekscytującą, ale i przerażającą przygodą. Nie chodzi tylko o zmianę adresu. To zmiana całego życia. Zmiana nawyków i codziennych czynności. Zmiana kraju zamieszkania, wymaga poznania prawa tam obowiązującego i nauczenia się funkcjonowania w nowym społeczeństwie. Proces adaptacji nie musi być aż tak stresujący, można się do tego zawczasu przygotować. Jeśli przyjeżdżasz do Polski (na pobyt stały lub nawet tylko na kilka dni), skontaktuj się z VASSISTA, a my pomożemy Ci zorganizować pobyt tutaj. Pomożemy:

 • przygotować formalności przed przyjazdem
 • zorganizować pobyt na miejscu
 • nadzorować sprawy za każdym razem, gdy wyjeżdżasz z Polski
 • koordynować wszystkie sprawy po ostatecznym wyjeździe

Współpraca z nami oznacza, że nie zostaniesz sam w nowym miejscu. Nie ogranicza się to tylko do formalności dokonywanych zgodnie z obowiązującym prawem. Naszym celem jest, abyś poczuł się w Polsce jak w domu.